top of page

ליווי יזמים

שמי רונן ענבר, בכיר לשעבר בתעשיית ההיטק ויזם מנוסה וכיום אני מלווה יזמים וסטארטאפים משלב הרעיון ולאורך כל שלבי התפתחות המיזם.

 

אני בעל רקע עשיר בניהול, פתוח עסקי ומכירות, כתיבת תכניות עסקיות, גיוס כספים מהרשות לחדשנות ומגורמים פרטים, אפיון וניהול מוצר וניהול הפתוח.​

לאורך השנים, מלאתי סדרת תפקידים בחברות בינלאומיות (כגון מיקרוסופט, יב"מ ו- PWC) ובחברות סטארטאפ ואת הנסיון הזה אשמח להביא למיזם שלכם.

אפיון וניהול
מוצר

עתידה של חברה תלוי ביכולתה להישאר רלוונטית. בתקופתנו, זה אומר מוצרים חדשים וחדשניים אשר חייבים להתפתח ולהתקדם בהתאם לקצב השוק.

לאורך השנים, מלא רונן ענבר כמעט כל תפקיד לאורך שרשרת הפיתוח של המוצר, החל בהנדסת תוכנה, אנליסט מערכות, ארכיטקטורת תוכנה, שיווק מוצרים וסמנכ"ל מו"פ. עם הרקע הטכני והשווקי הנרחב שלו, נוכל לסייע לך או לחברתך לעצב, לתכנן, לפתח, לשחרר ולנהל את המוצר מהר יותר ועם פחות סיכון.

אם אין לכם ארגון מו"פ, נשמח לעזור לכם לבחור בחברת מו"פ בארץ או בחו״ל, לסייע לכם בהגדרת הדרישות, הצעות המחיר ואף לנהל את הפתוח עבורכם באמצעות חברה איכותית בחו״ל אשר תוזיל לכם את עלויות הפיתוח בצורה משמעותית

יעוץ עסקי
ושווקי

בכל שנה, נפתחים בישראל כ- 55 אלף עסקים חדשים, 40% מהם יסגרו עוד לפני שיעברו חמש השנים הראשונות לפעילותם ו- 22% עוד בטרם יחלפו שנתיים לפעילותם. סה"כ נסגרים בישראל 45 אלף עסקים כל שנה. משיחות שערכתי עם בעלי עסקים התברר לי כי רובם מעולם לא הכינו תכנית עסקית אלא הקימו את העסק על-סמך האינסטיקטים שלהם.

אם אתם מתכננים להקים עסק חדש, סטארטאפ (Startup), גלידריה או שירות מקצועי כלשהו, אתם חייבים לכתוב תכנית עסקית מקצועית בטרם תשקיעו את מיטב כספיכם בהקמתו. התכנית העסקית היא הבסיס להצלחה וכתיבה מקצועית ויסודית תתן לכם תמונה ראלית של איך עלול להראות העסק העתידי שלכם, כמה עליכם למכור כדי להתקיים, מה יהיה תקציב השווק שלכם, מהו המיקום האופטימאלי עבור העסק שלכם וכדומה. תוכנית עסקית מקצועית, תוריד את רמת הסיכון ותחסוך לכם כסף רב בעתיד.

 

נשמח לסייע לכם בהקמת המיזם/העסק החדש שלכם או להפוך את העסק הקיים לטוב יותר ויעיל יותר ומכניס יותר:

השירותים הניתנים הם:

- כתיבת תוכנית עסקית

- בחירת מודל עסקי

- כתיבת תכנית כלכלית

- מצגות משקיעים

- תכניות שווק ומכירות

- סיוע בהשגת מענקים של הרשות לחדשנות

פתוח מערכות
ואפליקציות Off-Shore

התחרות הגבוהה בענפים השונים מאלצת עסקים להגדיל את הוצאות השווק שלהם ולצמצם, כמה שאפשר, את הוצאות הפתוח והתפעול שלהם וזו הסיבה שהרבה מן הפתוח יצא, בשנים האחרונות, מהארץ למרכזי פתוח בחו"ל.
האתגר הוא למצוא חברה זרה בחו"ל אשר לא רק תיתן מחיר זול יותר אלא תתן שירות אמין ואיכותי מצד אחד אך תגלה גמישות ישראלות אופינית מן הצד השני. 

ענבר דיגיטל מספקת שירותי CTO וניהול מוצר הניתנים על-ידי ישראלים בכירים, כאן בארץ המנהלים צוות עובדים במזרח אירופה המבצע את דרישותיהם. כך תוכלו להנות מניהול מוצר וטכנולוגי מעולה ומקומי אך לקבל מחירים הנהוגים במזרח אירופה.

ענבר דיגיטל מלווה יזמים משלב הרעיון ועד יציאת המוצר לשוק ולקוחותינו יעידו על היחודיות של המודל לנו ויעילותו.

כתיבת
תכנים שיווקיים

הטענה שלנו היא שבעידן האינטרט, עסק קטן יכול להראות כמו אמפריה ולהתחרות מול עסקים גדולים מאוד, שעדיין לא הבינו מהי המדינה הדיגיטאלית (ויש עסקים רבים כאלו) ולכן אנו נסייע לכם לחשוב כמו עסק גדול בתקציבים המוגבלים שלכם.

כדאי להראות רציניים, ראוי שהתכנים באתר שלכם יהיו יעילים, פשוטים וממוקדים אנו נסייע לכם לכתוב אותם בצורה שהכי תקדם את הרעיון, המוצר או השירות שלכם.

צור קשר עם רונן ענבר

יעוץ עסקי וכתיבת תכניות עסקיות
פתוח מערכות ואפליקציות off-shore
כתיבת תכנים שווקיים
אפיון וניהול מוצר
bottom of page