עוצב ופותח על-ידי ענבר-דיגיטל

  • פרופיל לינקדאין של רונן ענבר
  • דף הפייסבוק של ענבר דיגיטל
  • White YouTube Icon

אל תהיה אנטי סוציאלי, עקוב אחרינו

השירותים

שלנו

יש הרבה חברות ועצמאים המעצבים ובונים אתרים יפים ומעודכנים, אך מעטות החברות אשר יודעות לבנות את האתר בצורה כזו אשר תגרום לו להיות מקודם, אורגנית, במנועי החיפוש. אמנם עיצוב האתר וחזותו הם חשובים ומשפיעים, אך מה שווה יהיה האתר אם אנשים לא יגיעו אליו, מכוון שהוא איננו מופיע במנועי החיפוש בלי שתוציאו אלפי שקלים על קידום ממומן?
 
מחקר של חברת Conductor, שבדק נתונים של מעל 310 מילון גולשים בכמה עשרות אתרים, מצא כי 64% אחוז מהתנועה הכוללת ברשת מגיע מהקידום האורגני ולכן כעסק, אינכם יכולים להרשות לעצמכם שלא לקבל חלק מן התנועה הזו.

ענבר דיגיטל מעסיקה אנשים בעלי נסיון רב בשווק דיגיטאלי, נסיון המשפיע מאוד על תצורת האתרים אותם אנו בונים.

ענבר דיגיטל מתמקדת בעצמאים ועסקים קטנים והיא תסייע לכם בבניית אתר שווקי,  חנות דיגיטאלית עם פתרונות סליקה, דפי נחיתה ואף מערכות לניהול עסקים קטנים.

שווק

דיגיטלי

אם פעם היו משקיעים העסקים הגדולים את מיטב כספים בפרסום ברדיו, בטלוויזיה ובעיתונים, היום הם משקיעים חלק ניכר מתקציבי השווק שלהם באינטרנט ובדיגיטל.

 

שיווק דיגיטלי היינו מונח המתייחס למגוון רחב של אפשרויות פרסום ברשת האינטרנט הכולל קידום אתרים אורגני, קידום ממומן בגוגל וברשתות החברתיות, פרסום ביוטיוב, פרסום באימיילים באמצעות רשימות תפוצה ועוד. בשנים האחרונות ניכרת מגמה ברורה של העדפת פרסום דיגיטלי על פני המדיות הוותיקות, ולכן מחירי הפרסום עולים וכדאי להתיעץ עם מקצוענים כדי לבנות קמפיינים שווקיים במינון הנכון לעסק עצמו.

ענבר דיגיטל, תסייע לכם להגדיר את צרכי השווק שלכם ויחד אתכם תקבל החלטה איזה סוג של שווק יהיה יעיל לבית העסק שלכם, אם בגלל. ענבר דיגיטל אף תנהל לכם את הקמפיינים או תסיע לכם בניהולם.

קידום אתרים

אורגני

97% מהישראלים מחפשים ברשת לפני שהם מקבלים החלטות.

 

בשנים האחרונות עסק אשר אינו מופיע באינטרנט איננו נתפס כרציני, על-ידי הלקוחות ועסקים המופיעים במקומות הראשונים בגוגל, נתפשים על-ידי הלקוחות, כעסקים רציניים יותר (על-פי מחקרים).

קידום אתרי אינטרנט היא אמנות מצריכה ידע רב על דרך הפעולה של הרשת ומנועי החיפוש וטכניקה.

 

אפשר להוציא אלפי שקלים על קידום האתר במנועי החיפוש ואפשר לבנות את האתר נכון, כך שהוא יתקדם לבד בצורה משמעותית. כמובן שלקידום האורגני יש גבולות ואם השוק שלכם תחרותי והמתחרים שלכם מוכנים להוציא הרבה כסף, גם אתם תצטרכו להשקיע אבל מבנה נכון של אתר, יחסוך לכם הרבה כסף ויגרום להתקדמות טבעית מתמדת של האתר ועל-פי סקרים, אף יביא את הלידים הטובים ביותר.

 

קידום אורגני לוקח זמן מכוון שהוא לא יזום והוא תלוי במנועי החיפוש אבל הוא הבסיס לאתר טוב.

קידום אתרים

ממומן

בעוד הקידום האורגני מקדם את האתר בצורה כוללת יותר, בקידום הממומן אנו משתמשים על מנת להגיע לקהל יעודי, כזה אשר מתעניין בשירות או במוצר אותו אנו משווקים.
ֿ
הקידום הממומן הוא בעצם ערוץ שווקי המאשר לנו להביא אנשים לאתר דרך פרסום במנועי החיפוש או ברשתות החבתיות והוא יכול להתבצע בשיטות רבות כגון פרסום ברשתות חברתיות, You Tube, חנויות כגון Amazon ו- Ebay ובמנועי החיפוש עצמם והוא הרבה יותר ממוקד מהקידום האורגני למשל מופיע למי שמחפש מילת מפתח מסויימת באיזור מסויים בלבד.

הקידום הממומן אינו יעיל ללא קידום אורגני איכותי ולקוחת רבים עושים טעות ומתחילים דווקא עם הקידום הממומן של האתר לפני הקידום האורגני. צעד זה אינו מספיק טוב ויש לעשות קידום ממומן בגוגל, ביחד עם קידום אתרים אורגני

כתיבת
תכנים שיווקיים

הטענה שלנו היא שבעידן האינטרט, עסק קטן יכול להראות כמו אמפריה ולהתחרות מול עסקים גדולים מאוד, שעדיין לא הבינו מהי המדינה הדיגיטאלית (ויש עסקים רבים כאלו) ולכן אנו נסייע לכם לחשוב כמו עסק גדול בתקציבים המוגבלים שלכם.

כדאי להראות רציניים, ראוי שהתכנים באתר שלכם יהיו יעילים, פשוטים וממוקדים אנו נסייע לכם לכתוב אותם בצורה שהכי תקדם את הרעיון, המוצר או השירות שלכם.

אפיון פיתוח
וניהול מוצר

עתידה של חברה תלוי ביכולתה להישאר רלוונטית. בתקופתנו, זה אומר מוצרים חדשים וחדשניים אשר חייבים להתפתח ולהתקדם בהתאם לקצב השוק.

לאורך השנים, מלא רונן ענבר כמעט כל תפקיד לאורך שרשרת הפיתוח של המוצר, החל בהנדסת תוכנה, אנליסט מערכות, ארכיטקטורת תוכנה, שיווק מוצרים וסמנכ"ל מו"פ. עם הרקע הטכני והשווקי הנרחב שלו, נוכל לסייע לך או לחברתך לעצב, לתכנן, לפתח, לשחרר ולנהל את המוצר מהר יותר ועם פחות סיכון.

אם אין לכם ארגון מו"פ, נשמח לעזור לכם לבחור בחברת מו"פ בארץ או בחו״ל, לסייע לכם בהגדרת הדרישות, הצעות המחיר ואף לנהל את הפתוח עבורכם באמצעות חברה איכותית בחו״ל אשר תוזיל לכם את עלויות הפיתוח בצורה משמעותית

צור קשר עם ענבר דיגיטל

arrow&v