השירותים

שלנו

אפיון וניהול
מוצר

עתידה של חברה תלוי ביכולתה להישאר רלוונטית. בתקופתנו, זה אומר מוצרים חדשים וחדשניים אשר חייבים להתפתח ולהתקדם בהתאם לקצב השוק.

לאורך השנים, מלא רונן ענבר כמעט כל תפקיד לאורך שרשרת הפיתוח של המוצר, החל בהנדסת תוכנה, אנליסט מערכות, ארכיטקטורת תוכנה, שיווק מוצרים וסמנכ"ל מו"פ. עם הרקע הטכני והשווקי הנרחב שלו, נוכל לסייע לך או לחברתך לעצב, לתכנן, לפתח, לשחרר ולנהל את המוצר מהר יותר ועם פחות סיכון.

אם אין לכם ארגון מו"פ, נשמח לעזור לכם לבחור בחברת מו"פ בארץ או בחו״ל, לסייע לכם בהגדרת הדרישות, הצעות המחיר ואף לנהל את הפתוח עבורכם באמצעות חברה איכותית בחו״ל אשר תוזיל לכם את עלויות הפיתוח בצורה משמעותית

יעוץ עסקי

ושווקי

בכל שנה, נפתחים בישראל כ- 55 אלף עסקים חדשים, 40% מהם יסגרו עוד לפני שיעברו חמש השנים הראשונות לפעילותם ו- 22% עוד בטרם יחלפו שנתיים לפעילותם. סה"כ נסגרים בישראל 45 אלף עסקים כל שנה. 
משיחות שערכתי עם בעלי עסקים התברר לי כי רובם מעולם לא הכינו תכנית עסקית אלא הקימו את העסק על-סמך האינסטיקטים שלהם.

אם אתם מתכננים להקים עסק חדש, סטארטאפ (Startup), גלידריה או שירות מקצועי כלשהו, אתם חייבים לכתוב תכנית עסקית מקצועית בטרם תשקיעו את מיטב כספיכם בהקמתו. התכנית העסקית היא הבסיס להצלחה וכתיבה מקצועית ויסודית תתן לכם תמונה ראלית של איך עלול להראות העסק העתידי שלכם, כמה עליכם למכור כדי להתקיים, מה יהיה תקציב השווק שלכם, מהו המיקום האופטימאלי עבור העסק שלכם וכדומה. תוכנית עסקית מקצועית, תוריד את רמת הסיכון ותחסוך לכם כסף רב בעתיד.

רונן ענבר הוא בעל נסיון רב בניהול והקמת עסקים. את מיטב ניסיונו הוא רכש בעמדות ניהול בחברות בין-לאומיות גדולות כגון מיקרוסופט, יב"מ וחברת היעוץ הבינלאומית PriceWaterhouseCooper אך גם בהקמה וניהול עסקים מקומיים כגון סטארטאפים וחברות תוכנה והוא ישמח לסייע לכם בהקמת המיזם/העסק החדש שלכם או להפוך את העסק הקיים לטוב יותר ויעיל יותר ומכניס יותר:

השירותים הניתנים הם:

- כתיבת תוכנית עסקית

- בחירת מודל עסקי

- כתיבת תכנית כלכלית

- מצגות משקיעים

- תכניות שווק ומכירות

- סיוע בהשגת מענקים של הרשות לחדשנות

בניית

אתרים

יש הרבה חברות ועצמאים המעצבים ובונים אתרים יפים ומעודכנים, אך מעטות החברות אשר יודעות לבנות את האתר בצורה כזו אשר תגרום לו להיות מקודם, אורגנית, במנועי החיפוש. אמנם עיצוב האתר וחזותו הם חשובים ומשפיעים, אך מה שווה יהיה האתר אם אנשים לא יגיעו אליו, מכוון שהוא איננו מופיע במנועי החיפוש בלי שתוציאו אלפי שקלים על קידום ממומן?
 
מחקר של חברת Conductor, שבדק נתונים של מעל 310 מילון גולשים בכמה עשרות אתרים, מצא כי 64% אחוז מהתנועה הכוללת ברשת מגיע מהקידום האורגני ולכן כעסק, אינכם יכולים להרשות לעצמכם שלא לקבל חלק מן התנועה הזו.

ענבר דיגיטל מעסיקה אנשים בעלי נסיון רב בשווק דיגיטאלי, נסיון המשפיע מאוד על תצורת האתרים אותם אנו בונים.

ענבר דיגיטל מתמקדת בעצמאים ועסקים קטנים והיא תסייע לכם בבניית אתר שווקי,  חנות דיגיטאלית עם פתרונות סליקה, דפי נחיתה ואף מערכות לניהול עסקים קטנים.

פתוח מערכות
ואפליקציות Off-Shore

התחרות הגבוהה בענפים השונים מאלצת עסקים להגדיל את הוצאות השווק שלהם ולצמצם, כמה שאפשר, את הוצאות הפתוח והתפעול שלהם וזו הסיבה שהרבה מן הפתוח יצא, בשנים האחרונות, מהארץ למרכזי פתוח בחו"ל.
האתגר הוא למצוא חברה זרה בחו"ל אשר לא רק תיתן מחיר זול יותר אלא תתן שירות אמין ואיכותי מצד אחד אך תגלה גמישות ישראלות אופינית מן הצד השני. 

ענבר דיגיטל מספקת שירותי CTO וניהול מוצר הניתנים על-ידי ישראלים בכירים, כאן בארץ המנהלים צוות עובדים במזרח אירופה המבצע את דרישותיהם. כך תוכלו להנות מניהול מוצר וטכנולוגי מעולה ומקומי אך לקבל מחירים הנהוגים במזרח אירופה.

ענבר דיגיטל מלווה יזמים משלב הרעיון ועד יציאת המוצר לשוק ולקוחותינו יעידו על היחודיות של המודל לנו ויעילותו.

כתיבת

תכנים שיווקיים

הטענה שלנו היא שבעידן האינטרט, עסק קטן יכול להראות כמו אמפריה ולהתחרות מול עסקים גדולים מאוד, שעדיין לא הבינו מהי המדינה הדיגיטאלית (ויש עסקים רבים כאלו) ולכן אנו נסייע לכם לחשוב כמו עסק גדול בתקציבים המוגבלים שלכם.

כדאי להראות רציניים, ראוי שהתכנים באתר שלכם יהיו יעילים, פשוטים וממוקדים אנו נסייע לכם לכתוב אותם בצורה שהכי תקדם את הרעיון, המוצר או השירות שלכם.

צור קשר עם ענבר דיגיטל

arrow&v

תודה על הודעתך, נחזור אליך בהקדם